خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
شماره خبر : 1252
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 مهر 1395 ساعت 16:28
 خرابی نوت ۷ به‌ سود آیفون ۷ تمام شد

خرابی نوت ۷ به‌ سود آیفون ۷ تمام شد

چند هفته پیش بود که بسیاری از تحلیلگران بازار تلفن‌های همراه هوشمند به این موضوع اشاره کردند که خرابی گلکسی نوت ۷ باعث می‌شود که اپل بتواند تا پایان سال ۲۰۱۶ بیش از ۸ میلیون تلفن‌همراه هوشمند به‌فروشد. حالا «مینگ-چی کو» (Ming-Chi Kou) از سازمان KGI Securities که سابقه‌ی خوبی در پیش‌بینی شرایط اپل دارد، به این موضوع اشاره کرده که فاجعه‌ی نوت ۷ کاملا به سود اپل و آیفون ۷ تمام شده است.

 

او به این موضوع اشاره کرد که بسیاری از افرادی که نوت ۷ داشتند پس از خرابی این تلفن همراه آیفون ۷ خریدند. مینگ-چی کو گفت که سامسونگ می‌توانست تا پایان سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۲ میلیون نوت ۷ به‌فروشد و حالا نیمی از این تعداد که چیزی بین ۵ تا ۷ میلیون نفر می‌شوند، آیفون ۷ می‌خرند. همچنین مشخص شده که انتخاب اول اکثر این افراد آیفون ۷ پلاس خواهد بود.

این تحلیلگر بازار محصولات اپل به این موضوع اشاره کرده که نیم دیگری از افرادی که نوت ۷ داشتند هم همچنان محصولات اندرویدی می‌خرند. او می‌گوید که این افراد به سمت خرید محصولات شرکت‌های هواوی و گوگل می‌روند.

به هر حال چیزی که مشخص شده این است که فاجعه‌ی گلکسی نوت ۷ تا این‌جای کار به نفع تمام رقبای سامسونگ مخصوصا اپل تمام شده است.

منبع:دیجی کالا مگ

تعداد بازدید : 704

بر چسب ها : اخبار اپل -
ارسال نظر

سوال امنیتی : مجموع دو عدد 8 و 3 =