خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
شماره خبر : 1288
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 دی 1395 ساعت 14:47
چگونه با iCloud در ios از ipad و iphone خود بکاپ بگیریم ؟

چگونه با iCloud در ios از ipad و iphone خود بکاپ بگیریم ؟

آقای Michael Neidig نیاز دارد که iPad خود را جابه جا کند. این iPad  معمولا با یک iTunes که در خانه دارد ، همگام می شود . سوال او این است :

آیا راهی وجود دارد که من تمام برنامه هایم را بر روی iPad  فعلیم بک آپ کنم و بعد آن ها را به iPad   جدیدم انتقال دهم ؟

سوال او فوق العاده است . قبل از اینکه جزییات را بیان کنم جواب او را می دهم : بله ، شما میتوانید این کار را انجام دهید ولی امکان دارد بعضی از اطلاعات خود را از دست بدهید که این مورد بستگی به اطلاعاتی دارد که روی iPad   خود ذخیره کرده اید.

 

 

 

 

 

مقاله دیگر:

 

 آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

 

 

iOS  کاملا متفاوت عمل می کند .حتی میان بک آپ از iTunes  و iCloud هم تفاوت وجود دارد . در iTunes  ، یک مک یا سیستمی با ویندوز، از دانلود های ذخیره شده به عنوان بخشی از پردازش استفاده می شود .شما از iTunes   برای دانلود ورژن های جدید اپلیکیشن های iOS  ، ذخیره ی آهنگ ها  و فیلم ها یا همگام سازی و یا کپی آلبوم ها و عکس ها از iPhoto  و Photos استفاده می کنید.

 

بک آپ گرفتن از iOS در iTunes  شامل سیستم پردازش یا برنامه های خریداری شده از iTunes   و یا اپ استور نمی شود .هم چنین  برنامه های ذخیره یا همگام شده از کپی iTunes  مانند فیلم ها ، آهنگ ها ، عکس ها و بقیه ی برنامه را نیز در بر نمیگیرد .

اپل برای بک آپ گرفتن از iCloud هم تقریبا مشابه عمل می کند اما موارد همگام شده مانند لیست تماس گیرندگان و مناسبت های تقویم ،تصاویر iCloud و موارد خریداری شده از اپل استور را شامل نمی شود .در این مورد حتی موارد دانلود شده غیر اپلی هم بک آپ نمی شوند .

در بک آپ گرفتن از iTunes  می توانید با ساختن پشتیبانی با پسورد ، اطلاعات  Activity ،Health  و  Keychain  را بک آپ بگیرید .

 

شما می تواندی هر زمانی که خواستید از بک آپ iTunes به iCloud بروید.اگر تنها 5GB  سرویس iCould  دارید ، به احتمال باید ذخیره ی خود را افزایش دهید . بک آپ iCloud اطلاعات ذخیره شده و یا خریداری شده ی اپل را محاسبه نمی کند .

برای تغییر دادن به Settings>iCloud >Backup  بروید و گزینه ی بک آپ را روشن کنید . بک آپ به صورت خودکار هنگام وصل شدن به WiFi  فعال می شود اما شما می توانید گزینه ی Backup now  را انتخاب کرده و در همان لحظه بک آپ گرفتن را شروع کنید .

ترمیم یک iPad  با iCloud کمی طولانی خواهد شد البته اگر اپ های زیادی روی آن نصب داشته باشید .

مترجم : نگار آذرشب

منبع :macworld.com

تعداد بازدید : 644

بر چسب ها : آموزش ios - اخبار ios -
ارسال نظر

سوال امنیتی : مجموع دو عدد 7 و 2 =