جستجو
فارسی
Back to all

سیب‌چه، بازارچه ایرانی نرم‌افزار های iOS

سیب‌چه، بازارچه ایرانی نرم‌افزار های iOS

سیب‌چه اولین و تنها بازارچه App های مخصوص سیستم عامل iOS در ایران است که چند روزیست نسخه جدید آن منتشر شده است. در این نسخه دیگر لازم نیست دستگاه شما جیل بریک شده باشد، تنها کافیست نسخه iOS 6 یا بالاتر را داشته باشید تا بتوانید از سیب‌چه استفاده کنید. کار با سیب‌چه بسیار آسان است. تنها کافیست با دیوایس خود به اینجا بروید، آن را دانلود کرده و نصب کنید. پس از آن تنها کافیست یک اکانت سیب‌چه (که رایگان است) بسازید تا به راحتی به تمامی برنامه‌های موجود در بازارچه دسترسی داشته باشید.

مهم‌ترین مزایای سیبچه جدید:

    عدم نیاز به جیل بریک بودن دستگاه
    تنها کانال توزیع بعضی برنامه‌های فارسی به خصوص برنامه‌های بانک‌ها و …
    مدیریت راحت و آپدیت نرم‌افزارهای دانلود شده
    خرید با استفاده از کارت‌های شتاب

سعی سیب‌چه بر آن است که برنامه‎‌ها را دست‌چین کند و تنها App های با کیفیت را ارائه دهد. حتی بعضی Appهای مربوط به سازمان‌ها مثل نرم‌افزارهای بانک‌ها را فقط از سیب‌چه می‌توان دانلود کرد. همچنین سیب‌چه به حقوق توسعه‌دهندگان برنامه‌ها احترام می‌گذارد. برنامه‌های فارسی با مجوز سازنده در سایت قرار می‌گیرند و برنامه‌های غیرفارسی نیز تنها در صورت رایگان بودن به سیب‌چه راه پیدا می‌کنند. سیبچه از برنامه-نویسان ایرانی حمایت می‌کند تا هر چه راحت‌تر بتوانند Appهای خود را به فروش برسانند. خریداران هم به راحتی می‌توانند با کارت‌های عضو شتاب اکانت خود را شارژ کنند یا مستقیم خرید کنند.

 

نسخه جدید سیب‌چه زیباتر و منظم‌تر شده است. به طوری که به راحتی می‌توانید App مورد نظر خود را در بازارچه پیدا کنید. علاوه بر امکان جست‌وجو، برنامه‌ها در دسته‌های موضوعی مرتب شده‌اند. در هر دسته نیز محبوب‌ترین‌ها و جدیدترین‌ها نمایش داده می‌شوند. امکان امتیازدهی و نوشتن نظر هم برای کاربران وجود دارد. همچنین App هایی که می‌خرید یا دانلود می‌کنید همه در یک‌جا نمایش داده می‌شوند و می‌توانید به راحتی آنها را مدیریت کنید. دیگر لازم نیست تعداد زیادی برنامه نصب کنید و دستگاه خود را شلوغ کنید. با سیبچه تنها آنچه را لازم دارید دانلود می‌کنید و همیشه آخرین به روزرسانی‌ها را نیز به راحتی دریافت می‌کنید.

اگر نسخه جدیدتری از سیبچه در دسترس باشد، خود برنامه به شما اطلاع می‌دهد تا در صورت تمایل آن را دریافت کنید. سیب‌چه بخشی را نیز به آخرین اخبار مربوط به Apple اختصاص داده است تا همه چیز درباره‌ی برند مورد علاقه‌تان را یک‌جا داشته باشید.

 

اگر iPod، iPhone یا iPad دارید سیب‌چه به کارتان خواهد آمد!

نظرات
انصراف از نظر Close
Hacking  Programs  are pieces of  programs  created to help you with hacking or that users can utilise for hacking purposes
here you will find a lot of useful things.(Carding,Spam,Tutorial,Bank,CC,Brute,Cheker and other )

Subscribe to the channel <a href=https://t.me/flash_code_tool>@flash_code_tools</a>