social-phone
social-whatsApp
social-telegram
social-instagram
جستجو
فارسی
نظر ها  (0) نحوه بکاپ گرفتن از مک بوک
کارشناسان بازیابی اطلاعات, همیشه تاکید بر تهیه نسخه بک آپ یا پشتیبان دارند. در این مقاله به شما کمک می کنیم به راحتی از مک بوک خود نسخه پشتیبان تهیه کنید . با تهیه نسخه بک آپ هم خیال خودتان آسوده تر است و هم به هر دلیلی اطلاعات شما آسیب ببیند یا پاک شود می توانید از نسخه پشتیبان خود استفاده کنید. با ما همراه باشید.
نظر ها  (4) گوشی سامسونگ بخریم یا اپل
کمپانی های اپل و سامسونگ دو کمپانی بسیار محبوب و شناخته شده ترین کمپانی های موجود در بازار موبایل می باشند. در این مقاله با بررسی معایب و مزایای هر یک به شما کمک می کنیم که بتوانید انتخاب کنید که از کدام کمپانی, موبایل همراه خود را انتخاب کنید. با ما همراه باشید.
نظر ها  (0) مشکلات رایج آیپد
آیپد اپل یکی از محبوب ترین و کارآمد ترین تبلت های موجود در دنیا است که روز به روز محبوبیت بیشتری جذب می کند. در کنار این محبوبیت روز افزون مشکلاتی در این آیپد ها وجود دارد که در این مقاله به بررسی رایج ترین این مشکلات می پردازیم.
نظر ها  (0) تعمیر گوشی اپل
ممکن است به دلیل مشکلاتی , گوشی اپل شما به تعمیر احتباج پیدا کند. نگران نباشید و بی دون مکث با متخصصان و توانمندان حرفه ای سایت osx تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن گوشی اپل شما را به حالت اول خود برگردانند. در این مقاله به بررسی تعمیر گوشی اپل در سایت osx می پردازیم.
نظر ها  (0) اموزش رجیستری کردن گوشی مسافری در سامانه گمرکی
در این مقاله از سایت OSX به بررسی کامل و جامع رجستری کردن گوشی می پردازیم. در صورتی که شما به خارج از کشور ایران سفر کنید و تمایل به خرید و وارد کردن گوشی به کشور را داشته باشید، باید پس از بازگشت برای استفاده از گوشی باید ظرف مدت ۳۰ روز عوارض گمرکی آن را پرداخت کرده و گوشی را در طرح رجیستری ثبت نمایید.
نظر ها  (0) آموزش ضد عفونی کردن اپل
برای ضدعفونی کردن تجهیزات الکترونیکی و به ویژه سیستم عامل های اپل باید بسیار دقت کنیم که موجب آسیب رسیدن به قطعات آن نشود. امروزه با گسترش ویروس کووید 19 لازم است همیشه پس از خروج ار منزل و بازگشت , وسایل خود را ضد عفونی کنیم. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید محصولات تولیدی شرکت اپل را ضدعفونی و تمیز کنید. با ما همراه باشید.
نظر ها  (0) تعمیر ال سی دی مک بوک پرو و ایر
صفحه نمایش و ال سی دی مک بوک از اجزا مهم و حیاتی در مک بوک می باشد که خرابی آن موجب تضعیف و از بین رفتن کیفیت و تصویر شود. این موضوع شدیدا مهم است چرا که اگر شکستگی و یا خرابی زیاد باشد, می تواند به کلی ال سی دی مک بوک را از بین ببرد.
نظر ها  (0) اتصال مک بوک به تلویزیون
در این مقاله از سایت osx به بررسی و آموزش کامل و صفر تا صد نحوه اتصال مک بوک به تلویزیون می پردازیم. شما می توانید در صورت به مشکل خوردن در مرحله ای, در قسمت کامنت ها با ما در ارتباط باشید و سئوالات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. با سایت تخصصی osx و اتصال مک بوک به تلویزیون همراه باشید.
نظر ها  (0) پارت نامبر آمریکا (LLA) تا چه حد در محصولات اپل مهم است؟
در این مقاله از سایت osx به بررسی این نکته می پردازیم که پارت نامبر آمریکا یا همان LLA آمریکا تا چه حد در محصولات اپل مهم است. اپل یک شرکت آمریکایی است. به همین دلیل طراحی و ساخت اولیه تمامی محصولات شرکت اپل در آمریکا و مشخصاً در ایالت کالیفرنیا انجام می‌شود . یکی از مواردی که در هنگام مبادله محصولات شرکت اپل برای فروشندگان و خریداران مهم است، مربوط به پارت نامبر آمریکا بودن این محصولات می‌شود. پارت آمریکا در محصولات اپل با عنوان LL/A در سمت راست عبارت پارت نامبر قرار می‌گیرد. با ما همراه باشید.
نظر ها  (1) علت داغ شدن مک بوک
همواره باید به دمای مک بوک خود اهمیت دهید, داغ کردن زیاد مک بوک به مرور زمان باعث آسیب و از بین رفتن بخش هایی از مک بوکتان خواهد شد. شما می بایست هر نوع دما و گرمای مک بوک را جدی بگیرید و برای دلایل و رفع آن به دنبال راهکار و راه حل باشید.